Stróża 1098
32-431 Stróża
szybki kontakt

Odkryj nasze możliwości

Specjalizujemy się w tworzeniu domowych mebli na zamówienie: do kuchni, łazienki, sypialni, garderoby, ale chętnie podejmujemy się nietypowych zleceń dla telewizji, instytucji kultury, wydarzeń branżowych.

Wystawy i ekspozycje naukowe

Wystawy i ekspozycje naukowe

Realizujemy systemy wystawiennicze i elementy scenografii wystaw i ekspozycji naukowych. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie nie tylko ze względu na przestrzeń do zagospodarowania, ale również samą tematykę ekspozycji.

Stoiska targowe

Czasy, kiedy stoiska targowe przypominały bliźnięta syjamskie minęły. Teraz, by przyciągnąć uwagę targowych bywalców, partnerów i klientów, trzeba się wyróżnić: konceptem, designem, wykonaniem. Kreując stoisko, potrafimy połączyć wystawiennicze trendy z czytelną komunikacją filozofii wystawcy oraz wartościami użytkowymi. Po prostu: wiemy, co robimy.

Teraz na przykład zapraszamy do współpracy.
Stoiska targowe

Studio telewizyjne

Parafrazując twierdzenie Zygmunta Kałużyńskiego, że ,,dobre aktorstwo w filmie jest wtedy, gdy go nie widać”, można powiedzieć ze scenografia programu telewizyjnego jest dobra, kiedy stanowi tło dla całego przedstawienia. Potrafimy wykonać scenografię dostosowaną wizualnie do telewizyjnego show oraz perfekcyjnie spełniającą wymagania sztuki telewizyjnej i stosowanych technologii .
Studio telewizyjne