Stróża 1098
32-431 Stróża
szybki kontakt

Small Company
with Big Ideas

Pod marką Frusta działamy od 2010 roku, ale na rynku meblarskim jesteśmy już 13 lat. W Stróży, gdzie siedzibę ma nasza firma, powstają na indywidualne zamówienia meble domowe, jak też scenografie dla studiów telewizyjnych i instytucji kulturalnych, stoiska targowe, wyspy handlowe, zabudowy sklepów.

Pracujemy z rozmachem, realizując najbardziej nowatorskie pomysły dla wnętrz publicznych i prywatnych. Specjalizujemy się w tworzeniu mebli na wymiar do kuchni, ale wykonujemy też meble do łazienek, gabinetów, pokojów dziecięcych, salonów oraz szafy i garderoby. Łącząc pasję z doświadczeniem, możemy urzeczywistnić dowolną koncepcję naszych klientów, np. fantazyjne projekty imitacji sejfów czy kotłów grzewczych.

Każde zlecenie to dla nas sprawdzian. Do każdego podchodzimy z największą starannością.

No i cóż, nie boimy się wyzwań, wręcz przeciwnie - lubimy przekraczać granice wyobraźni.

Funkcjonalność
Funkcjonalność
Na początku jest... funkcja. Tworzymy meble, które mają działać. Pasować w każdym detalu do wnętrza łazienki, kuchni, przedpokoju, garderoby. Mieścić to, co mają zmieścić. Zapewniać łatwy dostęp do przedmiotów. Ułatwiać życie. Zachwycać. Po prostu: w dobrze umeblowanym wnętrzu chce się przebywać.
Estetyka
Estetyka
O gustach podobno się nie dyskutuje. Nie ma więc znaczenia, czy wykonujemy meble w stylu skandynawskim, vintage, historycznym czy… wyobrażonym przez klienta. Muszą wyglądać perfekcyjnie, dopracowane w każdym szczególe na froncie i behind the scenes:) Naszych mebli chce się używać i na nie patrzeć.
Gwarancja
Gwarancja
Do produkcji używamy wyłącznie najlepszej jakości materiały i akcesoria od cenionych producentów, odporne na wilgoć, na wysokie temperatury i zarysowania. Dlatego nasze meble idealnie sprawdzają się w kuchni i łazience. Nie wymagają napraw albo konserwacji, jedynie odrobiny życzliwości podczas użytkowania i czyszczenia.