Stróża 1098
32-431 Stróża
szybki kontakt

Meble na zamówienie

Wykonujemy meble na zamówienie, które cechuje nie tylko doskonała trwałość, ale także jakość wykonana i szczególna dbałość o detale. Posiadamy szeroki wachlarz wzorników oraz próbek materiałów dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Sklepy i lokale gastronomiczne

Sklepy i lokale gastronomiczne

Specjalizujemy się także w zabudowach do sklepów oraz lokali gastronomicznych. Naszym klientom oferujemy sprawdzone i wypróbowane rozwiązania dla sklepów lub rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie zajmujemy się także wykonaniem mebli do lokali gastronomicznych: restauracji, barów, hoteli itp. Nasz zespół projektowy analizuje otoczenie, aby jak najlepiej dostosować koncepcję do Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki doświadczeniu i kreatywności zawsze znajdujemy rozwiązania, które zaspokoją niemal wszystkie potrzeby w zakresie zabudowy sklepów oraz lokali gastronomicznych.

Meble biurowe i konferencyjne

Wykonujemy także meble biurowe zarówno do zamkniętych pomieszczeń, jak i przestrzeni pracowniczych typu open space. Szafki, biurka i regały biurowe tylko podwyższają komfort codziennej pracy, ale również podnoszą walory wizualne całego pomieszczenia. Meble biurowe, które wykonujemy są zarówno eleganckie jak i komfortowe, a także cechują się długą żywotnością. W naszej ofercie znajdują się także meble biurowe, które zachwycają swoim prostym i stylowym, a zarazem nowoczesnym wyglądem.
Meble biurowe i konferencyjne