Stróża 1098
32-431 Stróża
szybki kontakt

Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar

… mały i duży. Do kuchni o niewielkiej powierzchni wykonamy na wymiar zabudowę od podłogi aż do sufitu, ale tak by móc wygodnie z niej korzystać bez zestawu podnośników:). Do zaaranżowania kuchni dużej lub otwartej na salon stworzymy na zamówienie wyspy i meble kuchenne, zgodnie z oczekiwaniami estetycznymi i budżetem.

Myślimy o funkcjonalności, inaczej więc zaaranżujemy kuchnię Fursta dla jednej osoby, inaczej dla licznej rodziny. Stawiamy na jakość, stąd też używamy wyłącznie certyfikowanych materiałów i akcesoriów renomowanych marek, gwarantujących długie i bezawaryjne użytkowanie.

Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, jeśli dysponujesz projektem kuchni lub tylko mglistą jej wizją. Zrealizujemy każde Twoje kuchenne marzenie – meble minimalistyczne w formie i kolorze, oszałamiające feerią dekoracji, w stylu klasycznym, tradycyjne, choć… bynajmniej nie z brodą:)


Systemy kuchenne

Stosujemy nowoczesne, inteligentne systemy wysuwania, otwierania, przechowywania, sortowania, oświetlenia, dzięki czemu meble kuchenne Fursta sprawdzają się zarówno w niewielkich aneksach kuchennych, jak i dużych, przestronnych kuchniach. Tworząc meble, pamiętamy o ergonomii kuchennych czynności, optymalizacji przestrzeni do przechowywania oraz wygodzie użytkowania. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i naukowych badaniach.

Blum
Blum

W meblach do kuchni Fursta stosujemy systemy Blum, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, prostym montażem oraz różnorodnością rozwiązań, zapewniających praktyczne metody przechowywania naczyń, garnków, przyborów, zapasów, środków czystości.

Hafele
Hafele

Używamy w meblach kuchennych Fursta eksperckich rozwiązań marki Hafele: szuflady o różnym przeznaczeniu, cargo wysuwane, systemy segregacji śmieci i wyposażenia szafek, przesuwne fronty, prowadnice, podnośniki, zawiasy, ułatwiające dostęp do przechowywanych przedmiotów.

Laguna
Laguna

Do produkcji mebli skrzyniowych, jak szafy, komody, bufety, regały, a także do zabudowy wnęk i garderób stosujemy systemy meblowe i systemy drzwi renomowanej firmy Laguna.

Zobal
Zobal

Wykorzystujemy w meblach Fursta innowacyjne, wysokiej jakości akcesoria wykonane z aluminium w różnych wzorach, szkło ornamentowe i kolorowego oraz szkło z grafiką.

GTV
GTV

W meblach Fursta korzystamy z oferty zawiasów, prowadnic, podnośników, uchwytów, elementów wyposażenia garderoby i kuchni oraz oświetlenia LED firmy GTV..

Hettich
Hettich

W produkcji mebli kuchennych, biurowych, szaf korzystamy z inteligentnych rozwiązań marki Hettich, które zapewniają im wielofunkcyjność i elastyczność.

Sevroll
Sevroll

Chętnie sięgamy po zaawansowane systemy do drzwi przesuwnych, składanych i rozwieranych oraz systemy do zabudowy garderób i profili wykończeniowych firmy Sevroll.

Corian
Corian

Stosujemy blaty kompozytowe mineralno-akrylowe (tzw. solid surface) do kuchni i łazienki z surowca najwyższej jakości Corian®, który jestłatwy w utrzymaniu czystości, ciepły w dotyku, odporny na wilgoć.

Akrilika
Akrilika
Stawiamy na kamień akrylowy marki Akrilika, składający się z naturalnych minerałów oraz żywicy akrylowej, który charakteryzuje się dużą odpornością na uderzenia, wpływ środków chemicznych, nie wchłania wody, jest miły i ciepły w dotyku. Używamy go m.in. do produkcji blatów do mebli Frusta do kuchni i łazienki
Pfleiderer
Pfleiderer

Wykorzystujemy płyty surowe i pilśniowe, uszlachetnione produkty dekoracyjne, powłoki, elementy HPL i inne marki Pfleiderer, które doskonale sprawdzają się w produkcji mebli różnego typu.

KronoSwiss
KronoSwiss
Produkując meble do kuchni, stosujemy płyty i wyroby drewnopochodne Swiss Krono, jak też blaty kuchenne tej marki, wykonane na bazie płyty wiórowej nowoczesną technologią postformingu.
Egger
Egger

Produkując meble, sięgamy po zaawansowane technologicznie płyty wiórowe, płyty MDF, płyty HDF, płyty komórkowe oraz płyty melaminowane i inne Egger.